Levné a kvalitní stěhování s profesionály
Zdarma nabízíme:
  • Obhlídka našeho technika, přistavení posádky po celé Praze zdarma.
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, přepravek a obalových materiálů.
  • Pojištění na stěhování a nákladní přepravu.
  • Soboty, neděle a svátky bez příplatku.
  • Po Praze neúčtujeme ujeté kilometry.
Tel.: +420 773 444 404

Stěhování bytů a domů – bezpečně a rychle

Každý z nás se se změnami ve svém životě vyrovnává rozdílně. Stěhování bytů či domů nepochybně představuje určitý zásah do dosavadního způsobu našeho života a našich návyků, a proto je třeba zvláště přípravě stěhování věnovat pečlivou pozornost.

Svěřte se do rukou odborníků na stěhování bytů, domů a domácností.

Nechci se stresovat - chci stěhování bez starostí

Čeká vás stěhování do nového bytu či domu? Nevíte, co všechno si připravit? Co a jak si správně zabalit?

Máme pro vás zajímavé a výhodné řešení:

Přestěhujeme váš byt či dům, a ani u toho nemusíte být přítomni. Naši kvalifikovaní pracovníci zabalí nábytek a veškeré další zařízení do obalových materiálů, které vám k tomuto účelu poskytneme. Naloží je do stěhovacího vozu a připraví na přepravu tak, aby se nic neponičilo. V případě jakékoliv nehody máme sjednané kvalitní pojištění. Poté vše opatrně a bezpečně přepravíme na vaši novou adresu, rozbalíme či smontujeme na základě smluvených požadavků.

Klasické stěhování - vy si zabalíte, my to odstěhujeme

Stěhování bytů

Pro ty, kteří si chtějí vše zabalit a připravit sami, nabízíme klasické stěhování. Zapůjčíme vám vhodný obalový materiál, a my pak veškerý nábytek a další zařízení pečlivě a opatrně odstěhujeme do přistaveného stěhovacího vozu a zabezpečíme pro přepravu (všechny kusy jsou připevněny či zajištěny tak, aby se po cestě nemohly poškodit). Na nové adrese vám vše zase vynosíme na požadované místo. A až si všechno vybalíte, vezmeme si zapůjčený obalový materiál či stěhovací krabice zpět.

Levné stěhování vlastními silami aneb posilovna zdarma

A pokud si chcete všechno udělat sami, tak i pro vás máme nabídku - levné stěhování. Zapůjčíme vám stěhovací auto i s řidičem. Stěhovací vůz přistavíme na požadované místo ve vámi zvolený čas - a pak už je to všechno jen na vás. Nemusíte se však ničeho obávat, protože naši řidiči mají se stěhováním bytů bohaté zkušenosti a rádi vám poradí.

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete vyplnit přímo objednávku na stěhování bytů, nebo pokud budete mít nějaké další dotazy či připomínky, kontaktujte nás a my vám co v nejkratším termínu odpovíme.

Nezávazná poptávka