Levné a kvalitní stěhování s profesionály
Zdarma nabízíme:
  • Obhlídka našeho technika, přistavení posádky po celé Praze zdarma.
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, přepravek a obalových materiálů.
  • Pojištění na stěhování a nákladní přepravu.
  • Soboty, neděle a svátky bez příplatku.
  • Po Praze neúčtujeme ujeté kilometry.
Tel.: +420 773 444 404

Levné stěhování Praha

Jsme pražská stěhovací firma, která se specializuje na stěhování po Praze a okolí. Snažíme se svým zákazníkům nabídnout zajímavé ceny, a to nejen za dopravu. Právě pro vás, zákazníky z našeho hlavního města jsme zřídili službu "stěhování Praha".

Stěhování Praha

V rámci naší služby stěhování Praha jsme pro vás připravili výhodnou nabídku:

Objednejte si u nás stěhovací služby v rámci Prahy a my vám přistavíme celou posádku stěhovacího vozu zdarma.

Jsme pražská firma a po Praze se pohybujeme denně, známe proto velmi dobře pražský provoz. Jsme schopni naplánovat celé stěhování tak, abychom se vyhnuli případným problémovým místům a nepříjemným kolonám. Naplánujeme trasu s ohledem na dopravní situaci tak, abychom nezůstali stát nikde v žádné koloně, tím vám ušetříme čas i peníze.

Stěhujeme nejen po Praze, ale po celé České republice

Stěhování firem

Nabízíme stěhovací služby i v rámci celé České republiky. I když se především zaměřujeme na stěhování po Praze, nabízíme i mimopražským obyvatelům velmi zajímavé ceny nejen za stěhování, ale především za dopravu, která při celorepublikovém stěhování bývá velmi vysoká, ne však od naší společnosti Profi-stěhování.cz.

Mezinárodní stěhování

Máme bohaté zkušenosti jak se stěhováním, tak i s autodopravou v rámci celé Evropy. Naše služby využili především filmové a produkční společnosti, pro které jsme stěhovali kulisy po celé Evropě.

Potřebujete poslat rozměrný balík, stroj či předmět na svou zahraniční pobočku? Máme oprávnění a certifikáty na mezinárodní přepravu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete vyplnit přímo objednávku na stěhování firmy či kanceláře, nebo pokud budete mít nějaké další dotazy či připomínky, kontaktujte nás a my vám co v nejkratším termínu odpovíme.

Nezávazná poptávka