Levné a kvalitní stěhování s profesionály
Zdarma nabízíme:
  • Obhlídka našeho technika, přistavení posádky po celé Praze zdarma.
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, přepravek a obalových materiálů.
  • Pojištění na stěhování a nákladní přepravu.
  • Soboty, neděle a svátky bez příplatku.
  • Po Praze neúčtujeme ujeté kilometry.
Tel.: +420 773 444 404

Stěhování firem a kanceláří

Potřebujete přestěhovat svou firmu či kanceláře? Nevíte, co a jak si správně zabalit?

Přestěhujeme vaši firmu, včetně veškeré kancelářské techniky a dalšího vybavení. Naši kvalifikovaní pracovníci vše zabalí do obalových materiálů.

Svěřte se do rukou odborníků na stěhování firem a kanceláří.

Stěhování firmy – rychle a bezpečně

Stěhování firem

Zajistíme stěhování vaší firmy tak, aby nebyla narušena vaše činnost, a vy jste nemuseli přerušit svůj provoz. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti, protože jsme odstěhovali již spoustu firem (viz reference). Máme připraveny speciální přepravky na šanony i běžnou kancelářskou elektroniku. Vše naložíme do stěhovacího auta a připravíme na přepravu tak, aby se nic neponičilo. V případě jakékoliv nehody máme sjednáno kvalitní pojištění.
Vše bezpečně přepravíme na vaši novou adresu, kde všechno zase pečlivě rozbalíme či smontujeme podle předem dohodnutých požadavků.

Klasické stěhování

Pro ty, kteří si chtějí vše zabalit a připravit sami, nabízíme klasické stěhování. Zapůjčíme vám vhodný obalový materiál. My přistavíme stěhovací vůz a zabezpečíme nábytek a další zařízení pro přepravu. Na nové adrese vše vynosíme na požadované místo. A až si všechno vybalíte, vezmeme si zapůjčený obalový materiál či stěhovací krabice zpět.

Levné stěhování

A pokud si chcete všechno udělat sami, tak i pro vás máme nabídku - levné stěhování. Zapůjčíme vám stěhovací auto i s řidičem. Stěhovací vůz přistavíme na požadované místo ve vámi zvolený čas - a pak už je to všechno jen na vás. Nemusíte se však ničeho obávat, protože naši řidiči mají se stěhováním bytů bohaté zkušenosti a rádi vám poradí.

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete vyplnit přímo objednávku na stěhování firmy či kanceláře, nebo pokud budete mít nějaké další dotazy či připomínky, kontaktujte nás a my vám co v nejkratším termínu odpovíme.

Nezávazná poptávka